XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2019r.

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

2. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne.

3. W pierwszy piątek miesiąca Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy o godzinie 17.00. Spowiedź święta od godziny 16.30.

4. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 17.00. Wcześniej o godzinie 16.40 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie.

6. Zakończył się remont organów.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła, za świeże kwiaty i złożoną ofiarę. W piątek o godz. 17.40 proszę parafian ze Starczy z ul. Szkolnej 382-410.